DOŚWIADCZENIE

   „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz więcej ani jednego dnia w swoim życiu” – Konfucjusz.

    Neurologopedia i oligofrenopedagogika to moje zawodowe powołanie. Każde dziecko posiada potencjał, a odkrywanie go to moja pasja. Różnorodność odbytych szkoleń popartych doświadczeniem pozwala mi na holistyczną diagnozę i terapię. Pacjent, który nie chce wyjść z gabinetu to najlepsza ocena wystawiona dla terapeuty. 

    Doświadczenie zdobywałam współpracując z placówkami pedagogicznymi oraz terapeutycznymi z obszaru słupskiego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy oraz w Słupsku, Poradnia dla dzieci i młodzieży z autyzmem, Szpital Specjalistyczny, MOPS Ustka.

    W latach 2015-2020 współpracowałam z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku prowadząc szkolenia dla kadry pedagogicznej z zakresu pracy terapeutycznej z dziećmi ze spektrum autyzmu. Byłam współautorką grantu „Zastosowanie programów autorskich i metod innowacyjnych we wspomaganiu rozwoju dzieci z autyzmem w przedszkolu i szkole podstawowej ogólnodostępnej” realizowanego w roku 2016 na terenie województwa pomorskiego. 

    Opracowałam innowację pedagogiczną „Dźwięki, z których składa się świat – adaptacja elementów metody C.Orffa w kierunkowaniu aktywności dzieci” (2014) oraz program autorski „Rusz ręką a powiem ci, jaka jest twoja mowa” (2016)


kilka opinii o mojej pracy : 

www.facebook.com/pg/neurologopeda.bydgoszcz.fordon/reviews/

www.facebook.com/pg/neurologopeda.bydgoszcz.fordon/posts/


DOŚWIADCZENIE + WIEDZA = EFEKT